(קטנים של עצב)

כשהסתכלתי בתמונות שלה,זאת שהיתה קרובה אלי שנתיים (ממש גרתי איתה, חלקנו חדר)- וראיתי אותו- את האדיוט הזה, שהוריד אותה כל-כך למטה כל-כך הרבה פעמים, שמלכתחילה לא היה לרמתה בכלל, שגרם לה סבל, שהתייחס אליה חרא, פשוט חרא- ואנחנו כל כך שמחנו שהיא נפטרה ממנו- עשר פעמים לפחות שבהן הם נפרדו בכעס ודמעות ואני הייתי שמחה בשבילה שהנה מתחיל משהו חדש, טוב יותר- ימים שקטים וטובים בלעדיו- בלי שיתקשר והיא תיאלץ להסות את הבנים מסביב, שלא ידע שיש עוד גברים איתה בחדר, בלי שתשקר לו כל פעם היכן היא נמצאת- שלא יחשוד, בלי שתדאג שהוא שוב פעם הסתבך באיזה חרא פלילי…  שמחנו, שמחנו שזה נגמר. אפילו היא שמחה. וכל פעם מחדש הוא חזר בסערה לחייה. לעתים לא היתה מספרת לנו- פחדה שנכעס. קולטת לא נכון- לא בשבילנו- בשבילך, טפשונת! כי זה לא טוב לצאת עם בחור קנאי ואלים שיש לו עסקים כאלה מלוכלכים. ופתאום אני קולטת- אולי גם הרים עליה יד? מה מבטיח בעצם שלו זה היה קורה היא היתה מספרת?

אז הסתכלתי בתמונות שלה מעכשיו, מהחודש האחרון- אחרי שכבר כמעט שנה וחצי לא החלפנו מילה- ופתאום זורח אלי חיוך שנוא- אכזרי, שקרני- האדיוט הזה מסתכל אלי מהתמונות, חובק אותה שוב בזרועותיו. היא לנצח שלו, אין אחרת. היא כלואה.

והרבה פעמים היו לי טענות אליה. היא הרגיזה אותי המון פעמים, עצבנה, נדנדה. אבל פתאום כשראיתי אותו בתמונה התנדף באחת כל הכעס עליה, ונשארה הידיעה, שהיא מה שהיא באמת- ילדונת קצת טפשה, שמשחקת באש.

האם היא באמת אבודה?

 


 

כשנגמרת המסיבה, ואנחנו עוזרות להכניס פנימה את מה שצריך, ואבא שלו עומד ומסדר- וכולנו יודעים מה שם קרה, ואיך מבית גדול, מרווח ויפה שגרה בו משפחה שלווה, איך פתאום היא יצאה ממנו החוצה, עזבה שלא כדי לחזור- עם מישהו אחר, וכולם יודעים, ובעיקר חמישתם- הוא והילדים, שנותרו לבדם בבית הזה.

 


 

 

מלנכוליה קלה עת חזרתי הביתה, אני עצובה להיות לבד. עצב שהיה נפתר לו היה מישהו שישים עלי יד שיחבק אותי.

אולי אפילו אם לא הייתי נראית כפי שאני נראית, אלא כפי שנראתי לפני שנסעתי מפה- זה היה הכי טוב שלי ויותר זה לא יחזור.

 

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s